Menu

RAKsti

Darbs ārzemēs katā kontinentā

darbs ārzemēsNozīmīgs atbalsts ikvienam, kurš meklē darbu

Nenoliedzami, darbs ir nozīmīga dzīves daļa - tādā veidā tiek iegūti iztikas līdzekļi un, ja darbs šķiet saistošs, tas sniedz arī gandarījumu. Taču skaidrs, ka reti kurš cilvēks visu dzīvi nostrādā vienā darba vietā, tāpēc darba maiņa nebūt nav nekas pārsteidzošs. Varianti, kā cilvēki tiek pie jauna darba, ir dažādi. Šobrīd daudzi jaunu darbu iegūst, ar draugu, radu un paziņu atbalstu, tomēr ir arī tādi , kuriem jāpaļaujas uz paša spēkiem. Viena no iespējām, kā atrast piemērotu darbu, ir mērķtiecīgi iepazīties ar darba sludinājumiem.

Read more

Vai konkrētie darba piedāvājumi Rīgā vai citviet būs Jums piemērotākie?

darba piedavajumiKas būtu jāzina, tad, ja ir interesē darba piedāvājumi galvaspilsētā vai arī reģionos?

Tad, ja darba piedāvājumi ir Jums aktuāli, izlasiet šo, lai būtu informēts par to, kas tieši jāatcerās, ja vēlaties, lai Jums būtu iekārotā vakance vai kāds noteikti darba piedāvājumi Rīgā vai varbūt kādā citā vietā.

Read more

Motivācijas vēstule palīdzēs atrast darbu, kas Tevi motivē ik dienu mosties jauniem sasniegumiem!

motivacijas vestule

Motivācijas vēstule ir pamats veiksmīgam startam darba tirgū

Tas bija nesen, kad, iesniedzot CV online formā, darbs Jelgavā īstenojās? Darbs no mājām ir aizraujoši, vai ne? Vairs nav jāsūta CV, motivācijas vēstule un jāiet uz neskaitāmām darba intervijām. Darbs no mājām nav jāsteidzas uz darbu, jo ir darbs Jelgavā. Iesniedz savu CV online platformā un esi uzmanīgs – iepazīsties ar pazīmēm, kas liecina, ka esi neīstajā vietā? Motivācijas vēstule palīdzēs atrast darbu, kas Tevi motivē ik dienu mosties jauniem sasniegumiem!

Read more

Motivācijas vēstule bija sasitoša un nu Tev ir darbs Jelgavā. Lūk, saistoši padomi, kā labāk iejusties

darbs Jelgavā

Iesniedz savu CV online veidā – portāls Tavai profesionālajai izaugsmei

Darba meklēšanas nolūkos, iesniedzot CV online veidā, ir sastapies vai katrs Latvijas iedzīvotājs (arī apsverot ideju darbs no mājām vai darbs Jelgavā). Pirmais solis- jāsūta motivācijas vēstule.

Read more

Lai Jūs varētu sagatavoties būs nepieciešams CV paraugs

cv paraugsKā panākt to, lai iekārotā vakance kļūst par darbu?

Tādā gadījumā, ja meklējat darbu un arī patstāvīgi izskatat NVA vakances, tad visdrīzāk šajā procesa laikā būs radušies neparedzēti jautājumi. Lasiet šo rakstu un uzziniet, kas būtu jāņem vērā, ja vēlaties, lai Jums tiktu konkrēta vakance vai arī kāds noteikts darbs Rīgā vai varbūt jebkurā citā vietā.

Read more

Tiem kam saista darba vakances Rīgā.

darba vakances r%u012Bg%u0101​Nozīmīgs atbalsts darba meklētājiem 
 
Varianti, kā cilvēki tiek pie jauna darba, ir dažādi. Mūsdienās daudzi jaunu darbu iegūst, ar draugu, radu vai paziņu atbalstu, tomēr ir arī tādi , kuriem jātiek galā paša spēkiem. Viena no iespējām, kā atrast atbilstošu darbu, ir mērķtiecīgi iepazīties ar darba sludinājumiem.
 Kā darba meklējumus padarīt maksimāli rezultatīvus? 

Read more